Koordynator budowy

Skorut Systemy Solarne Sp z o.o.
  • Myślenice, małopolskie pow. myślenicki

Inżynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• Analiza dokumentacji projektowej, opracowanie wniosków administracyjnych
• Koordynacja i nadzór prac firm podwykonawczych z zakresu robót montażowych
• Organizacja pracy na budowie – zamawianie materiałów, kontrola harmonogramów
• Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości
• Prowadzenie uzgodnień z Inwestorami, dostawcami itp.
• Rozliczanie prowadzonej budowy
• Tworzenie dokumentacji powykonawczej
• Współudział w uzgadnianiu dokumentów (w tym faktur) dotyczących płatności dla Wykonawcy i Inżyniera,

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Umiejętność czytania dokumentacji projektowych
• Dobra organizacja pracy, sumienność terminowość
• Umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
• Dyspozycyjność
• Skuteczność w realizacji celów, terminowość
• Prawo jazdy kat. B
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)