Pomoc kuchenna

Dom opieki
  • Myślenice, małopolskie pow. myślenicki

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Ośrodek rehabilitacyjny z okolic Myślenic poszukuje PRACOWNIKÓW NA KUCHNIĘ
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie posiłków w zakresie żywienia zbiorowego, dostosowanych do osób starszych
- dbanie o właściwą obsługę sprzętu i urządzeń znajdujących się w kuchni

Nie musisz mieć doświadczenia, nasza kadra gwarantuje przyuczenie do pracy!

Od kandydatów oczekujemy:
- dobrej organizacji pracy, dyspozycyjności

Mile widziana:
- znajomość branży gastronomicznej,

DOŁĄCZ DO NAS !

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę,
- elastyczne godziny pracy,
- konkurencyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia ,
- przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,

MIEJSCE PRACY
Droginia - ok. 4km od Myślenic

Aplikacje CV (mile widziane zdjęcia) prosimy kierować na adres e-mail: @
tel.
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do swojej oferty następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ….
Zostałem/zostałam poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.”
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)