Asystent w salonie samochodowym, kasjer

Ogłoszenie na stanowisko Asystent w salonie samochodowym, kasjer - Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.

STAWOWY AUTORYZOWANY DEALER HYUNDAI z Bielska-Białej, Częstochowy i Rybnika.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, posiadająca 25-letnie doświadczenie, wyróżniona licznymi nagrodami (Dealer Roku 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014; Najlepszy Dealer Hyundai w Europie 2016; Hyundai Challenger Club 2013; Hyundai Frontier Dealer Club 2012, 2011, 2010, 2009) oraz będąca liderem w Polsce w sprzedaży samochodów oraz obsłudze posprzedażnej w związku z dynamicznym rozwojem stale poszukuje osób do pracy we wszystkich działach Firmy i odziałach w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działu handlowego oraz biura serwisu
  • bieżąca obsługa recepcji
  • powitanie klientów salonu, udzielanie stosownych informacji
  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji,
  • przygotowanie, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
  • opieka nad klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces sprzedaży oraz obsługę serwisową,
  • realizacja zadań związanych z telefoniczną obsługą Klientów
  • obsługa kasy, dokumentów kasowych i księgowych

Wymagania:

  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
  • chęć do pracy, zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista, umiejętność prowadzenia rozmów z klientami
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta, podstawowa wiedza z zakresu ekonomii lub zasad udzielania kredytów i ubezpieczeń
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Oferujemy:

  • ambitną pracę dla osób lubiących kontakt z ludźmi
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • zatrudnienie na część etatu na podstawie umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • pracę w stabilnej firmie, z ugruntowaną pozycją na rynku

Wszystkie oferty pracy firmy
Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Stawowy Group Sp. z o. o. Sp.k., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 937-27-23-455
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stawowy Group Sp. z o. o. Sp.k., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 937-27-23-455 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Częstochowa
Zawód:
Asystent
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
część etatu
Dodano:
13.01.2022
Wygasa:
12.02.2022

Adres firmy

Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

WEB SOLUTION

Asystent biura

Asystent umowa o pracę pełny etat
 Praca zdalna
4600-7800 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Żory