Kontroler Jakości

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2022

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

ALPLA JEST ŚWIATOWYM LIDEREM W ZAKRESIE OPRACOWYWANIA I PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z TWORZYW SZTUCZNYCH.

Wytwarzamy innowacyjne systemy opakowaniowe, butelki, zamknięcia i formowane wtryskowo elementy dla szerokiego wachlarza branż. Zarówno firmę, jak i produkty kształtują tradycje rodzinnie prowadzonej działalności, korzystanie z najnowocześniejszych technologii, dążenie do innowacyjnych rozwiązań oraz wiedza i zaangażowanie naszych pracowników.

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Zatrudniamy 20.900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie.

Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta

i wysoka zdolność wytwórcza.

Zakres obowiązków

  • kontrola jakości wyrobów gotowych zgodnie z planem kontroli oraz specyfikacją
  • odbiory jakościowe wyrobów gotowych po przebudowie maszyn, uruchomieniu oraz zmianie koloru jak również sporządzanie protokołów odbioru
  • prowadzenie badań i kontroli wyrobów w przypadkach odwzorowań, oraz innych – na polecenie kierownictwa działu KJ,
  • składanie reklamacji jakościowych wyrobów gotowych w przypadku stwierdzenia niezgodność,
  • prowadzenie kontroli statystycznej wyrobów gotowych zgodnie z wymaganiami klientów,
  • kontrola jakości pakowania / palet,
  • wykonywanie wymaganych instrukcjami kalibracji urządzeń pomiarowych

Wymagania

  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość zagadnień i procesów jakościowych w firmie produkcyjnej
  • odpowiedzialność oraz dokładność
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego
  • Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę:

    „Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów obecnej rekrutacji / obecnej i przyszłych rekrutacji".

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy
  • Radomsko pow. radomszczański, Łódzkie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)