SZLIFIERZ-POLEROWACZ

Ogłoszenie na stanowisko SZLIFIERZ-POLEROWACZ - Valvex S.A.

Valvex S.A. to czołowy producent armatury sanitarnej i instalacyjnej do sieci domowej. Niemal 100-letnie doświadczenie w produkcji armatury, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę Valvex wśród najlepszych w branży.

Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania!

/ wydz. Szlifiernio - Polernia/

 (miejsce pracy Jordanów, pow. suski)

Nie masz doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy! Potrzebujesz zatrudnienia od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie! Aplikuj!

Zakres obowiązków:

  • polerowanie i szlifowanie wyrobów zgodnie z instrukcją,
  • zabezpieczanie wyrobów przed uszkodzeniem podczas wykonywanych czynności,
  • kontrolowanie na bieżąco każdej wykonanej sztuki,

Wymagania:

  • gotowość do uczenia się i rozwoju,
  • zaangażowanie i bezkonfliktowy charakter,
  • chęć do pracy,
  • sprawność manualna,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy:

  • naukę nowego zawodu, wsparcie w okresie wdrożenia do pracy,
  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny i zróżnicowany system premiowy /zarobki w przedziale od 3900 zł na start do 5700 zł brutto po okresie przyuczenia/,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, bogaty pakiet socjalny.
Wszystkie oferty pracy firmy
Valvex S.A.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818 NIP 7350024499 REGON 490399956.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Klikając przycisk APLIKUJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez VALVEX S.A. z siedzibą w Jordanowie danych osobowych zawartych w aplikacji w zakresie w niej ujętym, a szerszym niż wynika to z przepisów Kodeksu pracy (art. 22[1] § 1 kp) na czas bieżącej rekrutacji. Chcesz byśmy uwzględniali Twoją aplikację również w kolejnych rekrutacjach? Prosimy o zamieszczenie klauzuli: - Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VALVEX S.A. z siedzibą w Jordanowie danych osobowych zawartych w aplikacji również na czas kolejnych rekrutacji w najbliższym czasie (maksymalnie 1 rok od dnia złożenia aplikacji). Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać w dowolnym momencie przesyłając z adresu e-mail podanego do komunikacji w rekrutacji wiadomość zawierającą oświadczenie woli na adres e-mail rodo@valvex.com Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania danych przed jej wycofaniem. W sytuacji przewidzianej prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Miejsce pracy:
Jordanów
Zawód:
Szlifierz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
3900-5700 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
17.01.2022
Wygasa:
28.01.2022

Adres firmy

ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Kuźnia Polska Spółka Akcyjna

Szlifierz na Wydziale Produkcji Narzędzi

Szlifierz umowa o pracę pełny etat
Skoczów
Jordanów

18-01-2022

SZLIFIERZ -POLERNIK

GALJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kraków
Jordanów

13-01-2022

SZLIFIERZ/POLERNIK

OBRÓBKA METALI DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
Kraków
Jordanów

10-01-2022

OCZYSZCZACZ ODLEWÓW

"MET-CHEM" Zakłady Metalowo Chemiczne Świerczek Halina
Dębno
Jordanów

13-01-2022

SZLIFIERZ (O)

Maciej Wróblewski Firma WRÓBLEWSKI
Tarnów
Jordanów

31-12-2021

TARNOWSKIE ZAKŁADY OSPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO "TAREL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wola Rzędzińska
Jordanów

04-01-2022