technik utrzymania ruchu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-11-28

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Szukasz nowych wyzwań? Świetnie trafiłeś! Międzynarodowy lider w produkcji systemów filtrujących, poszukuje specjalistów do zespołu działu utrzymania ruchu.

Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie + długotrwałą współpracę na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą + miłą atmosferę + dofinansowania do szkoleń i rozwoju zawodowego + możliwość awansu.

Zakres obowiązków:

  • bieżące wykonywanie napraw oraz przeglądów maszyn i urządzeń
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych
  • techniczne wsparcie pracowników produkcji
  • raportowanie poprzez komputerowy system wspomagania utrzymania ruchu

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości budowy urządzeń mechanicznych, elektrycznych i pneumatycznych
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • gotowości do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • wynagrodzenie - do negocjacji - uzależnione od doświadczenia
  • długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • realne możliwości rozwoju i awansu zawodowego

Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem 725300308.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Miejsce pracy:
Opole
Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
29.10.2021
Wygasa:
28.11.2021

Adres firmy

Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik techniczny

Pracownik utrzymania ruchu umowa o pracę pełny etat
Tychy
Opole

24-11-2021
Scanfil Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Scanfil Poland Sp. z o.o.  Profil firmy

POLECANA
Mysłowice
Opole

01-12-2021 POLECANA

SPECJALISTA UTRZYMANIA RUCHU

MOJ SPÓŁKA AKCYJNA
Osowiec
Opole

17-11-2021

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Kontakt przez OHP
Olesno
Opole

26-11-2021

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

3LP SPÓŁKA AKCYJNA
Siechnice
Opole

19-11-2021

Dijo Sweet Sp. z o. o.
Zabrodzie
Opole

01-12-2021

KORDAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Srebrna Góra
Opole

24-11-2021