Specjalista ds. finansów grupa Górskie Resorty Opole

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. finansów grupa Górskie Resorty Opole - SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z  O.O. SP. K.

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi  „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zatrudnimy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. Finansów

miejsce Pracy: Opole

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie wniosków leasingowych i kredytowych
  • Kontakt z brokerami ubezpieczeniowymi, analiza przedstawionych ofert ubezpieczeniowych
  • Przygotowywanie i kontrola dokumentów skierowanych do płatności
  • Bieżąca analiza płatności
  • Sporządzenie przepływów pieniężnych
  • Korespondencja z bankami, kontrahentami

Powyższe zadania będą realizowane we współpracy z kierownikiem działu i działem księgowości.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu ekonomicznym (preferowany kierunek: finanse; rachunkowość)
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie księgowości lub finansów (podstawowa znajomość procesów finansowych, zagadnień podatkowych i rachunkowych)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Komunikatywność, sumienność, zaangażowanie, dynamika, chęć rozwoju
  • Zdolność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunku zatrudnienia
  • Szerokie możliwości rozwoju w tym udziału w projektach HR w ramach Grupy Górskie Resorty
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie zgodne z obowiązkami
  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wszystkie oferty pracy firmy
SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z O.O. SP. K.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z O.O. SP. K. 00-023 Warszawa Widok 8, 6 piętro, NIP: 5213782035. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy:
Opole
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
29.11.2021
Wygasa:
04.12.2021

Adres firmy

Widok 8,, 00-023 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Blue Forest Development Sp. z o.o. Sp.k.

Specjalist(k)a ds. Finansów, Kontrolingu i Administracji Inwestycji

Specjalista ds. finansów umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Wrocław
Opole

25-11-2021 POLECANA
Bank Millennium S.A.

Konsultant ds. Wsparcia Placówek Franczyzowych

Specjalista ds. finansów umowa o pracę
Wrocław
Opole

23-11-2021

MENEDŻER DS. ANALIZ FINANSOWYCH

UBS BUSINESS SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o.
Wrocław
Opole

09-11-2021

Specjalista ds. Rozliczeń Robót

Zakład Sieci Zasilania Sp z o.o.
Wrocław
Opole

29-11-2021