Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika - cała Polska

4ECO Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika - od zaraz - wysokie zarobki - cała Polska

Lubisz kontakt z ludźmi ? Chcesz się ciągle rozwijać zarówno pod względem zawodowym jak i interpersonalnym?

Spróbuj swoich sił u nas!

4-ECO Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem i instalatorem najlepszych dostępnych na rynku instalacji fotowoltaicznych oraz źródeł ciepła.

Zostań doradcą handlowym ds. OZE w 4-ECO i buduj z Nami swoją karierę z pasją.

Opis stanowiska:

● Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług

● Pozyskiwanie nowych Klientów, głównie na przydomowe mikroinstalacje fotowoltaiczne

● Koordynacja realizacji zamówień

● Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek

Nasze oczekiwania :

● Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi

● Wysoka kultura osobista

● Bardzo dobra organizacja pracy

● Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

● Chęć ciągłego rozwoju na naszych szkoleniach i poza nimi

Co oferujemy:

● Szkolenie wdrożeniowe oraz regularne szkolenia sprzedażowo - rozwojowe

● Możliwość rozwoju kariery

● Swobodę w działaniu przy zachowaniu wysokich standardów firmy

● Przejrzysty system rozliczeń

● Auto służbowe

● Systemy motywacyjne oraz konkursy firmowe

● Integrację oraz wyjazdy firmowe

● Atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)