Zatrudnię kelnerów

Property
  • Łódź, łódzkie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Stanowisko : Kelner/Kelnerka
Miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy osoby na stanowisko Kelnera do pracy w Centrum Konferencyjno–Bankietowym z bazą hotelową.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku Kelnera/Kelnerki będzie odpowiedzialna za obsługę klientów w kawiarni i barze, przy organizowanych konferencjach i bankietach
oraz za zapewnienie wysokiej jakości usług i budowanie dobrych relacji z gośćmi
zgodnie z wymogami i standardami obiektu.

Wymagania wobec kandydatów:
• doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera,
• wykształcenie średnie, mile widziane średnie gastronomiczne,
• umiejętność stosowania zasad profesjonalnej obsługi gościa oraz pracy
wg. określonych standardów i procedur,
• dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
• dobry stan zdrowia i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• wysoka kultura osobista,
• uczciwość, dokładność, sumienność i zaangażowanie,
• dyspozycyjność,
• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

• Pracę w renomowanym, nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie
• Dobre warunki płacy i pracy
• podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie doświadczenia,
• Pracę w gronie profesjonalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)