Zbiór ogórków w Holandii - od zaraz!

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-07-28

Ogłoszenie na stanowisko Zbiór ogórków w Holandii - od zaraz! - Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Praca w szklarni to jedna z ciekawszych propozycji na najbliższe miesiące. W Holandii wysoki sezon właśnie się rozpoczął. Masz szansę zdobyć doświadczenie, które otworzy przed Tobą możliwości częstszego zarobkowania za granicą. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zakres obowiązków:

  • pielęgnacja ogórków (obrywanie liści, okręcanie plant, obrywanie pędów)
  • zbiór ogórków
  • sprzątanie szklarni

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy
  • gotowość do pracy na wysokości (praca na wózkach szklarniowych)

Oferujemy:

  • stawka: 12,28€ brutto/h*
  • możliwość dużej ilości nadgodzin
  • nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia
  • pracę bez wiekówki
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro
  • legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Holandii
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania bonusu – do 500 zł za polecenie jednego znajomego
  • możliwość wyjazdu w parach lub grupach
  • wsparcie przy organizacji transportu
  • komfortowe zakwaterowanie
  • pracę w miejscowości Maasbree, w której znajdują się liczne supermarkety i sklepy
  • pracę w nowoczesnej firmie wykorzystującej ekologiczne rozwiązania
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy

*łącznie z dodatkiem urlopowym oraz wakacyjnym otrzymywanym za każdą normatywną godzinę pracy (bez nadgodzin i godzin specjalnych)

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Zawód:
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy:
Holandia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
28-06-2021
Oferta wygasła w dniu:
28-07-2021

Adres firmy

ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Dla pracodawców (osoby prywatne)