TESTER / TESTERKA OPROGRAMOWANIA

Raion Software

Informatyk

Umowa o pracę

RAION SOFTWARE
Ul. Główna 10 61-005 Poznań
SYSTEMY MES i MOM – Oprogramowanie dla produkcji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Testowanie aplikacji
- Tworzenie dokumentacji oprogramowania
- Przygotowywanie scenariuszy testowych
- Konfiguracja i debugowanie aplikacji

WYMAGANIA:
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Entuzjazm, zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich umiejętności

DODATKOWE ATUTY:
- Wiedza z zakresu programowania
- Znajomość relacyjnych baz danych,
- Znajomość systemu kontroli wersji Git.

OFERUJEMY:
- Elastyczny czas pracy
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Przyjazną atmosferę
- Naukę w obszarze produkcji i testowania oprogramowania
- Naukę w obszarze zagadnień IoT
- Możliwość pracy w zaawansowanym zespole programistów
- Możliwość pracy przy budowie dużych oraz skomplikowanych systemów informatycznych
- Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
- Ścieżkę rozwoju zawodowego

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych: CV i list motywacyjny.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)