Asystent ds. marketingowo-graficznych z orzeczeniem

Blue Tree One Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

Firma BLUE TREE ONE Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:
Asystent ds. marketingowo-graficznych z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: praca ZDALNA, cała Polska

WYMAGANIA:
• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• mile widziana znajomość języka obcego
• wykształcenie minimum średnie
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji
• dokładność, rzetelność, zaangażowanie
• znajomość marketingu i prac administracyjnych
• podstawowa znajomość programów graficznych lub chęć ich poznania
• dyspozycyjność w wymiarze 7h dziennie w przypadku umiarkowanego i znacznego stopnia niepełnosprawności i/lub gotowość do pracy zadaniowej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• przygotowywanie prezentacji – wstawianie, obróbka, wycinanie zdjęć i tekstów;
• przygotowywanie kwartalnych newsletterów, zbieranie materiałów z działów, obróbka tekstu i szaty graficznej, wstawianie zdjęć;
• przygotowywanie zdjęć do kalendarzy, reklam, banerów, ulotek, katalogu
• projektowanie i przygotowywanie stopki adresowej, w tym praca graficzna z logiem
• raportowanie i monitorowanie procesów w firmie
• pomoc w e-marketingu
OFERUJEMY:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pomoc koordynatorów osób niepełnosprawnych
• pracę zdalną lub mieszaną
• miłą atmosferę w pracy
• terminowe wypłaty wynagrodzeń
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)