Underwriter ds. Obsługi Ryzyk Korporacyjnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-07-18

Ogłoszenie na stanowisko Underwriter ds. Obsługi Ryzyk Korporacyjnych - Compensa

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Stanowisko:Underwriter ds. Obsługi Ryzyk Korporacyjnych

Jakie będą Twoje obowiązki

  • Przygotowywanie ofert i serwis polis korporacyjnych
  • Pozyskiwanie do współpracy Brokerów
  • Wsparcie merytoryczne oraz serwis sieci agencyjnej w zakresie ryzyk korporacyjnych
  • Realizacja biznesplanu

Nasze oczekiwania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie obsługi ubezpieczeń majątkowych i OC (potwierdzone)
  • Rozeznanie i kontakty w środowisku brokerskim
  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze lub studia podyplomowe z zakresu ubezpieczeń)
  • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy
  • Znajomość pakietu MS Office

Nasza oferta

  • Samodzielne i zadaniowe stanowisko pracy w ramach zespołu obsługi brokerów
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom
  • Interesująca, pełna wyzwań praca z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Teren działania: województwo Śląskie i Łódzki – miejsce pracy: Oddział Częstochowa
Zawód:
Analityk finansowy
Miejsce pracy:
Częstochowa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
18-06-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-07-2021

Adres firmy

ul. ALEJE JEROZOLIMSKIE 162/---, 02-342 WARSZAWA
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Star Beta Poland sp. z o.o.

Junior Krypto Trader [rekrutacja prowadzona online]

Analityk finansowy kontrakt B2B pełny etat
 Rekrutacja zdalna

POLECANA
Kraków
Częstochowa

15-07-2021 POLECANA

IT Analyst

Cyclad Sp. z o.o.
Analityk finansowy umowa o pracę
 Praca zdalna
Opole
Częstochowa

23-07-2021

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ

Obwód Lecznictwa Kolejowego SPZOZ
Analityk finansowy umowa o pracę pełny etat
od 3772 zł
UoP brutto/mies.
Gliwice
Częstochowa

02-07-2021
od 3772 zł

LABORANT

Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy
2800-3000 zł
Zduńska Wola
Częstochowa

23-07-2021

LABORANT

Częstochowa

05-07-2021

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ

POLSKA GRUPA ZAKUPOWA KUPIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
Żory
Częstochowa

08-07-2021
od 3000 zł
Dla pracodawców (osoby prywatne)