Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1032        SUBSKRYBUJE: 7283

Adwokat/Radca Prawny_współpraca z korporacją finansową

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Działamy na polskim rynku od prawie 14 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

Zakres obowiązków:

Zakres zadań:

  • zapewnianie Spółce bieżącej obsługi prawnej,
  • opracowywanie i opiniowanie umów oraz regulaminów,
  • opiniowanie i doradztwo w sprawach dotyczących stosowania przepisów prawnych,
  • reprezentowanie firmy w sporach sądowych i pozasądowych,
  • aktywne wspieranie Spółki w realizacji projektów biznesowych.

Wymagania:

Profil Adwokata, którego poszukujemy:

  • pełna dyspozycyjność do współpracy w siedzibie Spółki, w Bielsku-Białej,
  • ukończona aplikacja adwokacka i wpis na listę adwokatów/ aplikacja radcowska i wpis na listę radców,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą prawną dużej firmy/ korporacji,
  • praktyka w stosowaniu przepisów prawa cywilnego i gospodarczego,
  • wiedza w zakresie prawa konsumenckiego (w tym ustawy o kredycie konsumenckim) oraz znajomość aktualnego orzecznictwa sądowego i urzędu antymonopolowego w sprawach konsumenckich,
  • j. angielski prawniczy umożliwiający swobodną komunikację, w szczególności pisemną,
  • doświadczenie w procesach negocjacyjnych.

Firma oferuje:

Oferta Spółki:

  • współpraca z drugą, największą Spółką pożyczkową w Polsce,
  • możliwość współdziałania z Zarządem, Radą Nadzorczą Spółki i zespołem prawnym,
  • zdobywanie cennego doświadczenia,
  • wyzwania zawodowe, pozwalające na rozwój.

Jak aplikować - informacje:

Jeżeli chcesz, abyśmy rozważyli Twoją kandydaturę, nie zapomnij zamieścić w CV obowiązującej klauzuli zgody
(wzór znajdziesz poniżej).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania lub otwierając link aplikacyjny:

Kontakt:

Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.

Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej.

Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na stronie: https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych-kandydaci/

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

www.proficredit.pl

rekrutacja@proficredit.pl