Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 989        SUBSKRYBUJE: 6949

Instalator

Viessmann jest jednym z wiodących producentów techniki grzewczej koncentrującym się na nowoczesnych technologiach mających na celu oszczędność energii i kosztów ogrzewania oraz ochronę środowiska naturalnego. Najwyższa jakość i niezawodność produktów, profesjonalna obsługa klientów i wyróżniająca kompetencja techniczna możliwa jest dzięki wysokim kwalifikacjom i zaangażowaniu wszystkich pracowników.

Salon Firmowy Viessmann „HE WI TERM” w Bielsku-Białej

" Doświadczenie i profesjonalizm to podstawowe wartości jakimi kieruje się nasza firma. Obdarzenie nas zaufaniem przez kilkuset klientów rocznie jest najwyższym uznaniem dla nas. Daje nam to dowód na to, iż dobrze pracujemy.

Profesjonalna kadra – zatrudniona w naszej firmie gwarantuje jej sprawne działanie. Inżynierowie, technicy, monterzy, serwisanci – to oni swoją wiedzą, fachowością i szerokimi uprawnieniami kształtują wysoki poziom jaki gwarantuje nasza firma. Dobry kontakt z klientem i dbałość o należyte wywiązanie się z powierzonych nam zadań – to cele które realizujemy wzorowo."

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji sanitarnych i C.O.

  • montaż, naprawa, przebudowa i renowacja instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych

  • praca zgodnie z rysunkami technicznymi

  • instalowanie rur i urządzeń sanitarnych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dokładność i estetyka w wykonywanych pracach

  • znajomość branży grzewczej i sanitarnej

  • prawa jazdy kat. B - mile widziane

Firma oferuje:

  • pracę w dobrze zorganizowanej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • pakiet szkoleniowy w zakresie montażu urządzeń firmy VIESSMANN i wielu innych wiodących firm z dziedziny TECHNIKI GRZEWCZEJ

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień zawodowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca stała w Bielsku Białej i okolicach

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

biuro@hewiterm.com.pl

w tytule wiadomości prosimy wpisać: INSTALATOR - OGŁOSZENIE

lub kontakt telefoniczny pod numerem:  606 108 062
Osoba kontaktowa: Bartosz Wiertelorz

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
F.U.H Hewiterm1 Bartosz Wiertelorz, 43-300 Bielsko Biała, ul. Błękitna 13, NIP: 547-114-89-57
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Kontakt:

tel.33 8114058