Doradca techniczno-handlowy

Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k.
  • Lublin, lubelskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydata na stanowisko: DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Wymagania

• umiejętność współpracy z klientem zewnętrznym i wewnętrznym,
• zdolności analityczne oraz handlowe,
• umiejętność pracy w grupie,
• łatwość nawiązywania kontaktów i duże zdolności interpersonalne,
• obsługa MS Office,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym w branży HVACR.

Zakres obowiązków:
• doradztwo techniczne przy doborze urządzeń,
• stałe monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie,
• przygotowywanie ofert handlowych,
• współpraca z działem projektowym, generalnymi wykonawcami i instalatorami.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę po okresie próbnym,
- ciekawą pracę z doświadczonym zespołem,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego.
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie na CV klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Doradca techniczno-handlowy przez Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k. zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. Nr 133, poz.883 (tekst jednolity Dz.U. 2016 poz. 922)."
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)