Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1078        SUBSKRYBUJE: 7148

Asystent ds.sprzedaży

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-07-22

PAWBOL – LOGISTYKA działa od 2000 roku i  świadczy profesjonalne usługi transportowe dla firm prowadzących działalność w różnych branżach. Swój  profesjonalizm zawdzięczamy fachowej organizacji transportów krajowych i międzynarodowych.  W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowsko:

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczny kontakt z klientami pod względem analizy potrzeb i budowania marki naszej firmy
  • Zbieranie danych do ofert
  • prowadzenie analiz rynku pod względem potencjalnych możliwości rozwoju handlowego
  • Tworzenie baz danych
  • Współpraca z handlowcami oraz zespołem spedycji
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych a także zmian i trendów dotyczących branży TSL
  • realizacja zadań powierzonych na stanowisku
  • raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej/ bezpośrednim kontakcie z klientem mile widziane
  • chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości
  • nastawienie na współpracę
  • umiejętność interpersonalne, nawiązywania kontaktów z klientami
  • umiejętność przekonywania, elokwencja, błyskotliwość
  • komunikatywność, elastyczność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • raportowanie wyników pracy

Firma oferuje:

  • umowę o pracę, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy po okresie próbnym
  • szkolenie wdrożeniowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego