Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1047        SUBSKRYBUJE: 6884

KOORDYNATOR LOKALI FIRMOWYCH

Firma została założona w 1994 r. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż pieczywa, asortymentów cukierniczych świeżych, wyrobów ciastkarskich, cukiernictwa deserowego. Firma współpracuje z około 200 indywidualnymi odbiorcami oraz z dużymi sieciami handlowymi na terenie wielu województw Polski. Zakład prowadzi również sprzedaż swych wyrobów we własnych sklepach firmowych.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległymi lokalami firmowymi na terenie regionu śląskiego zgodnie ze standardami firmy
  • kierowanie, motywowanie i dbanie o rozwój personelu
  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

Jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • wytrwale realizujesz założone cele sprzedażowe

to szukamy włanie Ciebie!

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  • samochód i telefon służbowy
  • atrakcyjny system premiowy
  • szkolenia
  • rabaty pracownicze
  • bezpłatna, prywatna opieka medyczna dla pracownika
  • opieka medyczna dla członków rodziny

Jak aplikować - informacje:

Oferty pracy prosimy kierować na adres e-mailowy: kadry@piekarniaczernichow.pl

W temacie wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska, na które się aplikuje.

Kontakt:

Dział kadr

Tel. (033) 866 12 55 wew. 29

e-mail: kadry@piekarniaczernichow.pl