Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1149        SUBSKRYBUJE: 7144

Kucharz/ kucharka - od 15 zł do 20 zł na godzinę

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-25

Zakres obowiązków:

Stołówka żywienia zbiorowego w Czechowicach poszukuje pracownika na stanowisko Kucharz / Pomoc Kuchenna

  • przygotowywanie posiłków, krojenie, smażenie
  • dbanie o czystość i porządek na terenie stołówki,

Wymagania:

  • doświadczenie w gastronomii na stanowisku kucharz- minimum 1 rok
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • pogodne usposobienie,

Firma oferuje:

  • oferujemy umowę o pracę,
  • praca pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku na dwie zmiany w godzinach od 04:30 do 13:00 oraz od 08:30 do 17:00, plus 2 soboty w miesiącu od godz 05:00 do 14:00.
  • bardzo dobre wynagrodzenie (zależne od doświadczenia).
  • wolne niedziele i święta.
  • dodatkowe premie,