Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 986        SUBSKRYBUJE: 6953

KOSZTORYSANT ROBÓT BUDOWLANYCH I INSTALACYJNYCH

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-23

Viessmann jest jednym z wiodących producentów techniki grzewczej koncentrującym się na nowoczesnych technologiach mających na celu oszczędność energii i kosztów ogrzewania oraz ochronę środowiska naturalnego. Najwyższa jakość i niezawodność produktów, profesjonalna obsługa klientów i wyróżniająca kompetencja techniczna możliwa jest dzięki wysokim kwalifikacjom i zaangażowaniu wszystkich pracowników.

Salon Firmowy Viessmann „HE WI TERM” w Bielsku-Białej

Zakres obowiązków:

Sporządzanie kosztorysów budowlanych i instalacyjnych.

Sporządzanie ofert.

Wizje lokalne na obiektach.

Wymagania:

- znajomość programu do Kosztorysowania Robót Budowlanych ZUZIA mile widziane
- umiejętność czytania projektów budowlanych,
- umiejętność sporządzania obmiarów i wycen,
- zainteresowanie obszarem związanym z kosztorysowaniem, wycenami, budżetowaniem oraz chęć rozwoju w tym zakresie,
- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

Firma oferuje:

- stałą pracę w dobrze zorganizowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- nowoczesne narzędzia pracy,