Fizjoterapeuta/Fizjoteraputka

WENTIMED
  • Konin, wielkopolskie pow. Konin

Inny

Umowa o pracę

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wenti-Med zatrudni fizjoterapeutę domowego.

Miejsce pracy – Konin

Wymagania

- Tytuł magistra lub licencjata,
- Minimum 3 letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta (mile widziane),
- Cierpliwe, życzliwe i empatyczne podejście do pacjenta,
- Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej,
- Sumienność i odpowiedzialność,
- Mobilność,
- Prawo jazdy kat. B,
- Wysoka kultura osobista,
- Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

Obowiązki:
- Wykonywanie zabiegów zleconych przez lekarza,
- Prowadzenie dokumentacji medycznej,
- Planowanie zabiegów,

Oferujemy

- elastyczny czas pracy oraz dowolną liczbę pacjentów do wyboru (1-6)
- formę zatrudnienia adekwatną do oczekiwań kandydata,
- Stabilne zatrudnienie w Ogólnopolskiej Placówce Medycznej,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).
Dodana
Wygasa (za 6 dni)