Asystent projektanta / Projektant

H-Structures Biuro Projektowe
  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie pow. Grudziądz

Budowlaniec

Umowa o pracę

Szukasz nowego wyzwania? Jako nowoczesne biuro projektowe H-Structures oferuje wyjątkowe perspektywy kariery z dużym potencjałem. Zapewniamy zaawansowane szkolenia i pracę przy międzynarodowych projektach. W naszej firmie rozwiniesz swoje indywidualne mocne strony.
Nasze projekty trafiają na place budów, w Polsce i za granicą. Świat H-Structures jest równie zróżnicowany, jak zadania, które daje swoim pracownikom.
Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, absolwentem czy doświadczonym pracownikiem Twoja wiedza i zaangażowanie pomoże nam rozwijać się pomyślnie. Szukamy ambitnych osób do trudnych projektów.
H-Structures oferuje doskonałe perspektywy kariery dla inżynierów budownictwa. Złóż wniosek, wysyłając nam swoje CV.

Obowiązki:
- modelowanie konstrukcji w specjalistycznym oprogramowaniu ( Tekla Structures, Revit, RFEM )
- sporządzanie dokumentacji rysunkowej i opisowej
- wykonywanie obliczeń statyczno wytrzymałościowych
- dokumentowanie obliczeń
- współpraca z liderem projektu i projektantami branżowymi

Wymagania

- ukończone studia lub studenci ostatnich lat studiów na kierunku budownictwo, preferowana specjalność: konstrukcyjne
- kreatywne myślenie
- dbałość o szczegóły w powierzonej pracy

Oferta:
- system premiowania.
- pakiet socjalny.
- rozwój i podnoszenie kwalifikacji.
- wsparcie przy w zdobyciu praktyki do uprawnień budowlanych.
- śieżkę kariery zawodowej.
- udział w miedzynarodowych projektach.

Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)