Kolejne uczelnie patronują akcji! Wspólnie szukamy Absolwentów XXI wieku

Kolejne uczelnie patronują akcji! Wspólnie szukamy Absolwentów XXI wieku

Kolejne uczelnie objęły patronatem Plebiscyt Absolwent XXI wieku! Cieszymy się z wsparcia szkół wyższych i jesteśmy przekonani, że absolwenci zakwalifikowani do plebiscytu będą ich najlepszą wizytówką.

Plebiscyt Absolwent XXI wieku ruszył z rozmachem. Do listy kandydatów dołączają ostatni uczestnicy (zobacz aktualną listę: https://www.aplikuj.pl/absolwent/lista), a już od października rozpoczynamy głosowanie online. Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnych patronatach, jakie otrzymaliśmy od śląskich uczelni.

Projekt oficjalnie poparły: Śląski Uniwersytet Medyczny w KatowicachWyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej i Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie. Przy tak licznym udziale absolwentów i wsparciu uczelni z tym większą niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie kolejnego etapu konkursu. 

Tymczasem jeszcze przez kilka dni aktywny będzie formularz zgłoszeniowy: https://https://www.aplikuj.pl/absolwent/zgloszenie, zachęcamy do zgłaszania kandydatów, którzy jeszcze nie znaleźli się na naszej liście, a w razie wątpliwości kontaktu mailowego (absolwent@aplikuj.pl).

 

Zobacz inne informacje i aktulności

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.