Uczelnie wspierają Plebiscyt Absolwent XXI wieku!

Uczelnie wspierają Plebiscyt Absolwent XXI wieku!

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że kolejne uczelnie zgodziły się objąć patronatem nasz Plebiscyt Absolwent XXI wieku. Otrzymaliśmy patronat honorowy Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej, Politechniki Śląskiej, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

 

Plebiscyt Absolwent XXI wieku to jedyna taka akcja w województwie. W realizacji projektu wspierają nas insytytucje oświatowe i lokalne media. Mamy zaszczyt poinformować, że nastepujące uczelnie objęły patronatem honorowym nasz plebiscyt:

Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej

 


 

Politechnika Śląska


 

Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 


 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu

Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do zgłaszania absolwentów poprzez formularz na stronie https://www.aplikuj.pl/absolwent/zgloszenie oraz informowania nas mailowo o osobach, które chcieliby Państwo zobaczyć na liście kandydatów (absolwent@aplikuj.pl).

Przypominamy, że na poszczególne uczelnie nie przypada żaden limit zgłoszeń. Warto rozpowszechnianiać informacje o Plebiscycie w lokalnych społecznościach – wspólnie możemy pokazać, że szkolnictwo wyższe w województwie utrzymuje się na wysokim poziomie!

Zobacz inne informacje i aktulności

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.