HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp z o.o.

Czy to Twoja firma?

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp z o.o. praca

Wieliczka

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp z o.o w Wieliczce

należy do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej oraz kotłów na biomasę.

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia bhp / ochrona środowiska produkcja / przemysł

Oferty pracy HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Konstruktor

    STALMARK Sp. z o.o. Sp. k.
    • Andrychów
    Polecana Popularna
    Wygasa
  • Spawacz!!!

    • Niemcy
    Wygasa

Mapa HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp z o.o.

Siedziba główna

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • DORADCA TECHNICZNY - ASYSTENT PROJEKTANTA

    • Wieliczka
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

      DORADCA TECHNICZNY - ASYSTENT PROJEKTANTA
      miejsce pracy: Wieliczka

      Zakres obowiązków

      • doradztwo techniczne w zakresie projektowania instalacji (grzewczej, sanitarnej czy klimatyzacji)
      • przygotowanie zamian produktowych z wykorzystaniem produktów marki Herz
      • aktualizację dokumentacji technicznej (karty techniczne, certyfikaty, aprobaty)
      • wsparcie techniczne procesu wprowadzenia nowych produktów
      • pomoc przy prowadzeniu szkoleo oraz sprzedaży przez Dział Handlowy

      Wymagania

      Jeżeli:

      • jesteś absolwentem inżynierii środowiska lub sanitarnej
      • wiążesz swoją przyszłośd w projektowaniu instalacji (grzewczej, sanitarnej czy klimatyzacji)
      • jesteś entuzjastycznie nastawiony na nowe doświadczenia zawodowe

      A do tego jeszcze:

      • masz doświadczenie projektowe
      • znasz typowe programy wspierające projektowanie

        Dołącz do nas.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
      • fachowe szkolenia specjalistyczne
      • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy i kwalifikacji
      • bezpłatny pakiet medyczny dla pracowników
      • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    • Wieliczka

      MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

      • kompletowanie towaru w oparciu o zamówienia klientów
      • realizacja bieżących zadao na magazynie (rozładunek, załadunek)
      • sprawdzanie ilościowe i asortymentowe zgodności towaru z dokumentami
      • kontrola stanów magazynowych
      • obsługa wózków wysokiego składowania
      • dbanie o bezpieczeostwo i porządek w miejscu pracy

      Wymagania

      • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
      • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
      • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
      • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

      Mile widziane:

      • uprawnienia na suwnice
      • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
      • podstawowa znajomośd rysunku technicznego

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • umowę o pracę na pełny etat
      • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
      • pakiet benefitów pozapłacowych (bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu sportowego, ubezpieczenie
        grupowe na życie)
      • przyjazną atmosferę w pracy

Pracodawcy w Wieliczce