Czy to Twoja firma?

1/2 media sp. z o.o. praca

Wieliczka

Od momentu naszego debiutu na rynku kultury i sztuki w 2002 roku, 8 1/2 media sp. z o.o. z Wieliczki nieustannie dąży do wzbogacania świata rozrywki i ekspresji artystycznej. Nasza pasja do tworzenia niezapomnianych historii i doświadczeń dla naszych odbiorców jest sercem naszej działalności. Jesteśmy dumni, że możemy oferować szeroki wachlarz usług, od produkcji filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych, po działalność fotograficzną i twórczość artystyczną i literacką.

Nasze zaangażowanie w dziedzinie kultury przejawia się również w sprzedaży motocykli oraz części i akcesoriów do nich, co świadczy o naszej wszechstronności i elastyczności w dostosowywaniu się do potrzeb rynku. Jesteśmy miejscem, gdzie innowacja i tradycja spotykają się, tworząc unikalne projekty, które inspirują i poruszają.

W 8 1/2 media sp. z o.o. wierzymy, że pozytywne podejście i dobre wibracje są kluczem do sukcesu. To właśnie one przyciągają do nas zarówno klientów, jak i talent, tworząc atmosferę, w której każdy projekt realizowany jest z pasją i zaangażowaniem. Nasza firma to nie tylko miejsce pracy - to przestrzeń dla kreatywności, gdzie każdy pomysł ma szansę rozkwitnąć.

Choć nie możemy się pochwalić wszystkimi szczegółami naszej pozycji na rynku czy międzynarodowej obecności, to jednak nasza historia i dotychczasowe osiągnięcia mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z naszej roli w przemyśle kreatywnym i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania, które przed nami stoją.

Zapraszamy do świata 8 1/2 media sp. z o.o., gdzie każda historia jest ważna, a każdy obraz ma swoje znaczenie. Razem możemy tworzyć rzeczy wyjątkowe - pełne emocji, piękna i oryginalności. Dołącz do nas i poczuj te pozytywne wibracje, które są naszym znakiem rozpoznawczym.

Oferty pracy 8 1/2 media sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 8 1/2 media sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 8 1/2 media sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca 8 1/2 media sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent tyechnicznmy w szkole filmowej

    8 1/2 media sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Terchnik - asystent sprzetu filmowego i komputerowego w szkole filmowej AMA Film Academy Warszaewa

      Zakres obowiązków

      Obowiązki:

      Obsługa sprzętu filmowego/video i podstawowa sprzętu komputerowego w montażowni
      Podstawowa konserwacja i obsługa magazynowa sprzętu filmowego
      Praca z kamerami, osprzętem, lampami i osprzętem oświetleniowym
      Praca przygotowawcza z komputerami Apple
      Asystowanie w trakcie zajęć praktycznych na szkolnym planie filmowym, obsługa sprzętu audio/video

      Wymagania

      Doświadczenie w pracy ze sprzętem filmowym lub foto/video, znajomość sprzętu komputerowego.
      Podstawowa sprawność techniczna, dobra organizacja pracy.
      Czynne prawo jazdy kat b - mile widziane
      Dostępność w weekendy (tryb nauki w AMA Warszawa jest zaoczny)
      Znajomość branży filmowej, audiowizualnej, medialnej, artystycznej bardzo mile widziana
      Zainteresowanie techniką, IT, filmem - mile widziane

      Oferujemy

      Warunki pracy: samodzielność
      rozwój wraz z rozwojem oddziału szkoły
      udział w ciekawych projektach filmowych
      kontakt z ludźmi filmu i sztuki, w tym ze znanymi operatorami filmowymi
      dobra możliwość zdobywania doświadczenia filmowego, możliwość awansu

      praca na terenie Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, oraz znanych rentalach filmowych

  • KIEROWNIK SEKRETARIATU SZKOŁY FILMOWEJ

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • 4 000-4 500 zł / mies.
    • Prowadzenie sekretariatu i kierowanie oddzialem szkoły filmowej AMA Film Academyw. Warszawie.

      - miejsce pracy) AMA Film Academy szkoła filmowa ul. Chełmska 21 Warszawa

      - rodzaj umowy: umowa zlecenie/umowa o pracę

      • wymiar czasu pracy: połowa etatu (w przyszłości planowane rozszerzenie na pełen etat)

      - samodzielne prowadzenie sekretariatu szkoły

      • realizacja i nadzór nad programem zajęć
      • (organizacja zajęć, kontakty z wykładowcami, firmami itd)
      • praca w wymiarze ok 20 godz tygodniowo

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży filmowej w pionie produkcji
      • duża samodzielność
      • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
      • czynne prawo jazdy kat b
      • dostępność w weekendy (tryb nauki w AMA Warszawa jest zaoczny)
      • znajomość branży filmowej, audiowizualnej, medialnej, artystycznej bardzo mile widziana
      • zainteresowanie filmem mile widziane

      Oferujemy

      • rozwój wraz z rozwojem oddziału szkoły
      • udział w ciekawych projektach filmowych
      • kontakt z ludźmi filmu i sztuki

      AMA Film Academy to prywatna szkoła filmowa działająca na rynku od 12 lat. Od dwóch lat prowadzimy również zajęcia w Warszawie (siedziba szkoły na terenie WFDiF) Zgłoszenia prosimy wysłać na adres katarzyna.skowron@amafilmacademy.pl

Pracodawcy w Wieliczce