Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie praca

Wejherowo
Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie

Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie - oferty archiwalne

  • Terapeuta zajęciowy

    Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie
    • Wejherowo
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć terapeutycznych, opracowywanie planu terapii zajęciowej, pozostałe wynikające z zawodu terapeuty zajęciowego. Umowa na zastępstwo- ok. 18 m-cy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: Terapeuta zajęciowy
      • Inne wymagania: Zdolności manualne, praca w zespole, cierpliwość, empatia. Mile widziany staż pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: dodatek stażowy- wysokość dodatku w zależności od stażu pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator/kierowca samochodu osobowego

    • Wejherowo
    • umowa o pracę

      Prowadzenie służbowego samochodu osobowego, prace konserwacyjne na terenie DPS. Możliwość kontynuacji umowy na czas nieokreślony. Wynagrodzenie podstawa + dodatek stażowy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Magazynier

    • Wejherowo

      Praca na stanowisku magazyniera w dziale administracyjno-gospodarczym w DPS, przyjmowanie, wydawanie zapasów, prowadzenie dokumentacji magazynowej.

      Wymagania

      • Uprawnienia: znajomość pakietu MS OFFICE , umiejętność obsługi komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy umowa na okres próbny z możliwością stałego zatrudnienia

Pracodawcy w Wejherowie