Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KORAB W USTCE praca

Ustka
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KORAB W USTCE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa praca fizyczna nieruchomości administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KORAB W USTCE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KORAB W USTCE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KORAB W USTCE

Siedziba główna

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KORAB W USTCE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KORAB W USTCE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Słupsk
  2. Gdańsk
  3. Katowice
  4. Koszalin
  5. Łódź
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KORAB W USTCE - oferty archiwalne

  • Stanowisko ds. remontów i inwestycji

    • Ustka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      utrzymywanie stałego nadzoru technicznego nad obiektami zgodnie z wymogami prawa budowlanego; uczestniczenie w okresowych przeglądach; planowanie robót remontowych; nadzorowanie, dokonywanie odbioru i rozliczanie robót remontowych, przygotowywanie procesów inwestycyjnych i uczestnictwo w realizacji, przygotowanie i nadzór nad projektami unijnymi; godziny pracy: 7.00- 15.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno- budowlanej; obsługa programów do kosztorysowania, obsługa komputera MS Office, podstawowa znajomość przepisów obowiązujących w dziedzinie budownictwa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Administrator nieruchomości

    • Ustka

      organizacja pracy i nadzór na brygadzistą i gospodarzami posesji; przyjmowanie zgłoszeń i usterek od użytkowników lokali; współpraca z dostawcami mediów i firmami ubezpieczeniowymi; godz. pracy 7-15

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Prawo jazdy kat. T

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
  • Gospodarz posesji

    • Ustka
    • 2 800 zł / mies.

      utrzymanie porządku i czystości na powierzonym terenie, sprzątanie powierzchni utwardzonych, pielęgnacja trawników polegająca na usuwaniu śmieci, grabienie liści, w okresie zimowym usuwanie śniegu, sprzątanie śmieci rozsypanych wokół śmietników; godziny pracy: 7.00- 15.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Ustce