Czy to Twoja firma?

GEOFIZYKA TORUŃ S.A. praca

Toruń
GEOFIZYKA TORUŃ S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt logistyka / spedycja / transport motoryzacja

Oferty pracy GEOFIZYKA TORUŃ S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GEOFIZYKA TORUŃ S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GEOFIZYKA TORUŃ S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GEOFIZYKA TORUŃ S.A. - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego/pomocnik wiertacza

    GEOFIZYKA TORUŃ S.A.
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca na stanowisku kierowcy + prace fizyczne przy wykonywaniu robót wiertniczych; praca na terenie całej Polski

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze + premia + świadczenia terenowe+ 13 pensja , praca w godz. 6.00-18.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu