Czy to Twoja firma?

Arpol Office sp. z o.o. praca

Toruń

Od ponad ćwierćwiecza Arpol Office Sp. z o.o. jest synonimem zaufania i jakości w świecie motoryzacji. Zlokalizowani w malowniczym Toruniu, z dumą służymy naszym klientom, oferując im kompleksowe usługi związane z pojazdami. Nasza pasja do motoryzacji jest nie tylko naszą pracą, ale przede wszystkim sposobem na życie, co przekłada się na profesjonalizm w każdym aspekcie działalności.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo autoryzowany serwis wielu renomowanych marek samochodów, gdzie każdy pojazd traktowany jest z indywidualnym podejściem i największą starannością. Dla tych, którzy poszukują nowego towarzysza podróży, oferujemy szeroki wybór samochodów nowych i używanych, każdy z nich dokładnie sprawdzony i gotowy do drogi. Rozumiemy, że zakup samochodu to ważna decyzja, dlatego nasi eksperci są zawsze gotowi, by pomóc i doradzić w wyborze najlepszej opcji.

Nie tylko sprzedażą samochodów się zajmujemy. Nasz sklep to raj dla miłośników lakiernictwa - od profesjonalnych sprzętów po szeroką gamę farb. A jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia w zakresie ubezpieczeń, nasi specjaliści pomogą znaleźć ofertę idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb.

Zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz, dlatego w trakcie wykonywania usług serwisowych oferujemy auto zastępcze. Ponadto, dla wygody naszych klientów, oferujemy darmowy montaż bagażników samochodowych - bo wiemy, jak ważne jest, aby każda podróż była komfortowa i bezpieczna.

Nasze nowoczesne centrum biurowo-magazynowe to nie tylko miejsce pracy, to przestrzeń stworzona z myślą o najwyższym standardzie obsługi. Znajdujące się tu jedyny w regionie komis samochodowy pod dachem gwarantuje komfort wyboru w każdych warunkach pogodowych, a duży parking naziemny zapewnia łatwość dostępu.

Jesteśmy dumni, że nasza firma, dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy, stała się miejscem, gdzie "Pasja rodzi profesjonalizm a profesjonalizm daje najwyższą jakość". Zapraszamy do Arpol Office Sp. z o.o., gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym największym sukcesem.

Arpol Office Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Arpol Office Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Arpol Office Sp. z o.o.

  • Koordynator ds. technicznych

    Arpol Office Sp. z o.o.
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Arpol Office Sp. z o.o.

Siedziba główna w Toruniu

Praca Arpol Office Sp. z o.o. - oferty archiwalne

    • Toruń
    • ARPOL Office Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

      Koordynator ds. technicznych

      Miejsce pracy: Toruń

      Zakres obowiązków

      • koordynacja wykonania przeglądów budynków zgodnie z przepisami prawa
      • nadzór nad sprawnością budynku i instalacji
      • reagowanie na awarie zgłoszone przez użytkowników zajmowanych powierzchni
      • zarządzanie podległym zespołem, organizowanie i rozdzielanie pracy, a także
      • kontrola jej wykonania
      • znajomość technologii i samodzielne wykonywanie prac związanych z remontami
      • kosztorysowanie prac remontowych oraz nadzór nad jakością i terminowością ich realizacji
      • współpraca z wykonawcami i serwisami zewnętrznymi
      • realizacja zakupów materiałów budowlanych i ewidencja dokumentów kosztowych

      Wymagania

      • zaangażowania, kreatywności i dobrej organizacji pracy,
      • znajomości przepisów Prawa Budowlanego,
      • odpowiedzialności i dyspozycyjności,
      • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i ścisłej współpracy w Zespole,
      • prawa jazdy kat. B

      Oferujemy

      • współpraca na podstawie B2B lub umowa o pracę
      • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz posiadanych uprawnień
      • narzędzia stosowne do realizowanych zadań
      • stabilne zatrudnienie, wsparcie we wdrożeniu
      • pomoc w założeniu i prowadzeniu JDG
      • szkolenia zależne od potrzeb

Pracodawcy w Toruniu