Czy to Twoja firma?

LERG-PET sp. z o.o. praca

Toruń

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z bycia liderem w branży technicznej, gdzie nasze korzenie sięgają początku lat sześćdziesiątych. W LERG-PET, z siedzibą w malowniczym Toruniu, nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie przyszłości przemysłu są tak samo mocne, jak stal, którą obrabiamy.

Specjalizujemy się w produkcji maszyn i zbiorników stalowych, które są symbolem solidności i innowacyjności. Nasze produkty, od płatków PET po zaawansowane konstrukcje stalowe, są wynikiem połączenia tradycji z nowoczesnymi technologiami. Z dumą podkreślamy, że nasze konstrukcje stalowe zdobywają uznanie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, co świadczy o naszej pozycji na rynku i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

W LERG-PET nie tylko tworzymy, ale i dbamy o przyszłość naszej planety poprzez recykling PET. Jesteśmy przyjazni środowisku, co potwierdza nasze zaangażowanie w ekologiczne procesy produkcyjne. Nasze działania w zakresie recyklingu tworzyw PET przyczyniają się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne, co jest dla nas równie ważne, jak najwyższa jakość naszych produktów i usług.

Zaangażowanie w jakość jest dla nas kluczowe. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym laboratorium badań wytrzymałościowych, gdzie każdy produkt jest poddawany rygorystycznym testom. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze maszyny, konstrukcje stalowe i usługi stoją na najwyższym poziomie.

Nasze usługi są kompleksowe – od serwisu, modernizacji, napraw, aż po utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych. Zajmujemy się również demontażem i relokacją linii produkcyjnych oraz całych fabryk, co świadczy o naszej wszechstronności i zdolności dostosowania się do potrzeb klientów.

Jesteśmy firmą z tradycjami, która nieustannie się rozwija, łącząc elementy tradycji z nowoczesnością. Nasze podejście do biznesu i produkcji jest świadome i odpowiedzialne, co przekłada się na trwałe i wartościowe relacje z naszymi partnerami.

W LERG-PET jesteśmy przekonani, że przyszłość należy do tych, którzy nie tylko podążają za zmianami, ale również je kreują. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy, tak jak my, wierzą w siłę innowacji i odpowiedzialnego działania.

LERG-PET Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna motoryzacja budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy LERG-PET Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LERG-PET Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik samochodowy

    Auto Serwis Damian Leśniewski
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 5 500-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Mechanik

    Emtor Sp. z o. o.
    • Gniewkowo
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Mechanik

    • Toruń
    Dodana

Mapa LERG-PET Sp. z o.o.

Siedziba główna

LERG-PET Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
LERG-PET Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Gdynia
  3. Toruń
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca LERG-PET Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Mechanik

    • Toruń
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pracownik warsztatu utrzymania ruchu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik-sortowacz

    • Toruń

      Praca fizyczna przy maszynie sortującej butelki

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane uprawnienia z UDT do obsługi wózków widłowych

      Oferujemy

Pracodawcy w Toruniu