Czy to Twoja firma?

Paul Martin TAURUS SERVICES praca

Świdnica
Obróbka mechaniczna elementów metalowych
Paul Martin TAURUS SERVICES najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Świdnica
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Paul Martin TAURUS SERVICES

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Paul Martin TAURUS SERVICES

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Quality Technicans - Technik/ Kontroler Jakości

    Shannon Precision Engineering Limited
    • Irlandia
    • 12 250-14 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Spawacz

    STABAR Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca Paul Martin TAURUS SERVICES - oferty archiwalne

  • Spawacz mig/mag -435i

    Paul Martin TAURUS SERVICES
    • Ostrowiec Świętokrzyski
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Metoda spawania 135 wg PN-EN ISO 4063,
      Pozycje spawania PA, PB, PC, PF (HL - 045) wg PN-EN ISO 6947,
      Gatunek materiału: stal czarna S235, S355,
      Grubość materiału: od 5 do 50 mm,

      Złącza spawane:

      Doczołowe BW (na pełen przetop),
      Pachwinowe FW (wielościegowe a6 ÷ a15),
      Umiejętność żłobienia elektropowietrzem,
      Umiejętność prawidłowego zakończenia spoin oraz łączenia spoin wielościegowych w narożach,
      Umiejętność czytania dokumentacji spawalniczej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: spawanie- MIG, spawanie - MAG , certyfikat - spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 39 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Świdnicy