Czy to Twoja firma?

KLAPUCH KLAPUCH TADEUSZ praca

Skrzyszów
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych.
KLAPUCH KLAPUCH TADEUSZ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Skrzyszów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KLAPUCH KLAPUCH TADEUSZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KLAPUCH KLAPUCH TADEUSZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KLAPUCH KLAPUCH TADEUSZ - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    KLAPUCH KLAPUCH TADEUSZ
    • Skrzyszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - sprzedaż towarów,
      - wykładanie towarów,
      - obsługa klienta,
      - odbieranie towarów.

      Praca na dwie zmiany w godzinach: 6:00-14:00, 13:00-21:00.
      Oferta przeznaczona również dla osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnospraności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie w zawodzie sprzedawcy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Łaziska

      - obsługa klienta,;
      - obsługa kasy fiskalnej;
      - wykładanie towarów;
      - utrzymanie czystości w miejscu pracy.

      Praca od poniedziałku do soboty (dwie zmiany) w godzinach 6:00-14:00, 13:00-21:00.

      Oferta przeznaczona również dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe w handlu; mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia.

Pracodawcy w Skrzyszowie