Czy to Twoja firma?

MIGREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Rydułtowy
Transport drogowy towarów.
MIGREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy MIGREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIGREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MIGREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MIGREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    MIGREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rydułtowy
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Transport ładunków na trasach krajowych, załadunek + rozładunek samochodu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Rydułtowach