Czy to Twoja firma?

SEGO sp. z o.o. praca

Rybnik

Od ponad dekady jesteśmy pionierami w dziedzinie ekologii i gospodarki odpadami w sercu Rybnika. Nasza misja rozpoczęła się w 2005 roku, ale nasze korzenie sięgają jeszcze głębiej, do inicjatywy sortowania odpadów z 2002 roku. W SEGO łączymy pasję do ochrony środowiska z innowacyjnymi rozwiązaniami, aby każdego dnia czynić świat czystszym i bezpieczniejszym.

Specjalizujemy się w sortowaniu, segregacji, recyklingu oraz eko-edukacji. Nasze usługi są kluczowe dla poprawy gospodarki odpadami, co stanowi fundament naszych działań. Z dumą prowadzimy modernizację naszej instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych, by sprostać zmieniającym się przepisom i potrzebom naszej planety, korzystając z najlepszej dostępnej technologii.

Edukacja jest dla nas równie ważna co recykling. Dlatego oferujemy zajęcia dla szkół, które mają na celu zwiększenie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych. Wierzymy, że prawdziwa zmiana zaczyna się od wiedzy i odpowiedzialności każdego z nas.

Nasza stacja segregacji odpadów komunalnych to serce naszej działalności. Z roczną zdolnością przerobową 134 000 Mg, jesteśmy w stanie uzyskać 20 różnych frakcji odpadowych, co pozwala nam wyróżnić się na rynku i oferować usługi najwyższej jakości.

W SEGO jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Każdego dnia pracujemy nad tym, by nasze działania przynosiły realne korzyści dla środowiska i społeczeństwa. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej misji tworzenia zielonej przyszłości.

Oferty pracy SEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Brygadzista linii sortowniczej

    SEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie dowolne. Wymagane doświadczenie w zarządzaniu luźmi. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Praca również dla seniora.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku