Czy to Twoja firma?

AMAR sp. z o.o. praca

Pszów
Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
AMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy AMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

AMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
AMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator żurawia samojezdnego

    • Jastrzębie-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      eksploatacja żurawia zgodnie z jego przeznaczeniem i zachowaniem zasad BHP, kontrola stanu technicznego sprzętu przed i po wykonaniu pracy, utrzymywanie maszyn i urządzeń w czystości, wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego, praca na 2 zmiany: 06:00-14:00 i 14:00-22:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do obsługi żurawia samojezdnego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik utrzymania terenów zielonych

      -pielenaicja trawnikóę (koszenie, grabienie)
      -pielęgniacja krzewów i drzew (podlewanie, przycinanie, formowanie, sadzenie, stosowanieśrodków ochrony roślin)
      -usuwanie dziko rosnących drzewek i krzewów
      - zabezpieczenie roślin na okres zimowy
      -usuwanie z terenów zielonych różnego rodzaju odpadów i nieczystości
      - utrzymanie czystości dróg komunikacyjnych (zamiatanie, grabienie liści, odśnieżanie)

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa piły spalinowej, obsługa kosy spalinowej, umiejętność obsługi kosiarki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Operator wózków jezdniowych podnośnikowych

      -eksploatacja wózka widłowego zgodnie z jego przeznaczeniem i zachowaniem zasad BHP
      -kontrola stanu technicznego sprzętu przed i po wykonaniu pracy;
      -utrzymywanie maszyn i urządzeń w czystości;
      -wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą, praktyczna znajomość obsługi wózka widłowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN

Pracodawcy w Pszowie