Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony Narodowej

Obrona narodowa

Oferty pracy Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony Narodowej

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

SPECJALISTA W SEKCJI TECHNICZNEJ
Zawód: logistyk   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Pruszków
Szczegóły
Zakres obowiązków
Prowadzenie ewidencji sekcji, sprawozdawczość, rozliczanie działów sekcji, udział w obiegu dokumentów księgowych, praca związna z obsługą komputera (ewidencja wewnętrzna). Praca od pon-pt w godz. 7:30-15:30. Umowa na zastępstwo, rozpoczecie pracy po przeprowadzonych badaniach lekarskich. Wynagrodzenie 3 150 zł brutto + 8% premii podst. reg. + % wysługi.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania:
Poziom wykształcenia- wyższe. Staż pracy- nie wymagane. Uprawnienia/ umiejętności- obsługa pakietu biurowego MS Office.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony Narodowej
05-800 Pruszków
Grodziska 1

Pracodawcy z miasta Pruszków

Popularni pracodawcy z województwa: Mazowieckie

Grupa PKF
STRABAG
Collins Resorts
Homeglobal
JDM POLAND
Armatis-lc
Talentuno
MBWS
NOSSA Kjag