Paley & Partner Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Paley & Partner sp. z o.o. praca

Poraj

Paley & Partner Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i prowadzeniem prac montażowych konstrukcji stalowych oraz fasad różnego typu na terenie Niemiec i innych krajów Unii Europejskiej.

Paley & Partner Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Paley & Partner Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Paley & Partner Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa Paley & Partner Sp. z o.o.

Siedziba główna

Paley & Partner Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Paley & Partner Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy eksportowej ze znajomością języka niemieckiego

    • Poraj
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych podjęciem pracy na budowach eksportowych na terenie państw Unii Europejskiej. Na oferowanym stanowisku pracy niezbędne będą kwalifikacje z zakresu branży konstrukcji stalowych oraz umiejętności organizowania i kierowania brygadami montażowymi. Praca w oddelegowaniu.

      Nasze wymagania

      • język niemiecki na poziomie komunikatywnym
      • znajomość rysunku technicznego
      • doświadczenie w montażu fasad i konstrukcji stalowych
      • umiejętność kierowania brygadami montażowymi

      To oferujemy

      • wysokie wynagrodzenie i świadczenia socjalne
      • umowę o pracę
      • darmowe zakwaterowanie
      • darmowy dojazd i zjazd z kontraktu oraz regularne zjazdy do kraju
      • transport na terenie kraju oddelegowania
      • niezbędne narzędzia pracy

Pracodawcy w Poraju