Pracodawca - MEIN PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mein Personal Sp. z o.o. jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 21167. Wszystkim pracownikom oferujemy pełne wsparcie przed i w trakcie wyjazdu. Każdy nasz pracownik otrzymuje darmowe mieszkanie i samochód na wyjazd.

Oferty pracy MEIN PERSONAL SP. Z O.O.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Ocieplenia - Niemcy, darmowe mieszkanie + auto!
Budowlaniec   |  umowa o pracę
Niemcy
Szczegóły

Mein Personal poszukuje od zaraz fachowców w zakresie dociepleń budynków do pracy w Niemczech. Nasza firma jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 21167

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, gdzie będziesz doskonalił swoje umiejętności, miał możliwość rozwoju i gwarancję stabilizacji zawodowej, ta praca jest dla Ciebie. Zapewniamy zatrudnienie na czas nieokreślony

Zakres obowiązków
  • Docieplenia budynków wełną i styropianem
  • Nakładanie siatki
  • Nakładanie tynku
  • Malowanie fasad
Wymagania
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie docieplenia budynków
  • komunikacja w języku niemieckim - mile widziana
  • gotowość do pracy za granicą
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych prac
  • staranność, dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Adres

ul. Grudzicka 51B / 7
45-432 Opole
województwo opolskie
powiat Opole
gmina Opole

Dodatkowe informacje

NIP: 7543207022
REGON: 382405850
KRS: 0000768700

Dyrektor generalny

Denis Jan Wróbel
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 25-01-2019
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Opole