Czy to Twoja firma?

Ofama sp. z o.o. praca

Opole

Nasza historia zaczyna się w 1886 roku, kiedy to w sercu Opola zrodziła się pasja do inżynierii i mechaniki. Ofama Sp. z o.o. to nie tylko firma, to dziedzictwo pokoleń, które przekazując wiedzę i doświadczenie, ukształtowały naszą markę jako symbol innowacji i niezawodności. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować tradycje opolskiego przedsiębiorstwa, które zawsze było synonimem jakości i zaufania.

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych technologicznie urządzeń dla przemysłu, w tym przesiewaczy wibracyjnych, podajników, przenośników oraz innych maszyn niezbędnych w sektorach takich jak wydobycie, chemia, spożywka czy recykling. Nasze produkty to wynik połączenia doświadczenia z nowoczesnością – każde z nich jest przemyślane i zaprojektowane tak, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Jako laureaci tytułu Marka Opolszczyzny, z dumą reprezentujemy region, dostarczając rozwiązania, które są doceniane zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Nasze nowoczesne stanowisko badawcze i laboratorium to serce innowacji, gdzie każdy produkt jest testowany i doskonalony. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że otrzymują urządzenia najwyższej klasy.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Posiadamy audyt z zakresu obowiązujących norm, co jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i dbałości o każdy detal. Nasze usługi obejmują projektowanie, doradztwo, produkcję i montaż, a wszystko to z myślą o zapewnieniu naszym klientom kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.

Nasza przewaga konkurencyjna to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Nowoczesny park maszynowy sterowany numerycznie pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń z precyzją godną najlepszych w branży.

W Ofama Sp. z o.o. łączymy tradycję z nowoczesnością, doświadczenie z innowacyjnością, a wszystko to dla zapewnienia naszym klientom produktów i usług, które nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale także je przekraczają. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej marce i doświadczyli, jak wiele może zmienić partnerstwo z OFAMA.

Ofama Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika zarządzanie / dyrekcja serwis / montaż

Oferty pracy Ofama Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ofama Sp. z o.o.

  • Konstruktor

    Ofama Sp. z o.o.
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ofama Sp. z o.o.

Siedziba główna

Ofama Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Opole
  3. Katowice
  4. Częstochowa
  5. Gliwice
  6. Kielce
  7. Wrocław
  8. Lewin Brzeski
  9. Łódź
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ofama Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    • Opole
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac ślusarskich na warsztacie, wykonywanie prac remontowo-serwisowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 530 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Handlowiec

    • Opole
    • 5 000 zł / mies.

      obsługa Klienta
      utrzymanie dobrych relacji z Klientami
      pozyskiwanie nowych Klientów
      sprzedaż urządzeń oraz organizacja transportu
      udział w pomiarach u Klienta oraz na targach branżowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie na stanowisku handlowca, przedstawiciela handlowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Opolu