Ofama Sp. z o.o.

Ofama Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika zarządzanie / dyrekcja serwis / montaż

Oferty pracy Ofama Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ofama Sp. z o.o.

  • Konstruktor

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Ślusarz

    • Opole
    Dodana

Wybrane oferty innych pracodawców

  • Monter

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • Monter Urządzeń Pomiarowych

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 12 300-12 350 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter rurociągów

    Timing Sp. z o.o.
    • Opole
    • bez doświadczenia
    Dodana

Mapa Ofama Sp. z o.o.

Siedziba główna

Ofama Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Ofama Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"OFAMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Niemodlińska 87 45-864 Opole
NIP
7542746521
REGON
532397741
KRS
0000168222
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
22.07.2003
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.99.Z Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.14.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.31.Z Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.40.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego

Pozostała działalność usługowa

  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Ofama Sp. z o.o.

4

Na podstawie 14 ocen z Google.

Dominik Skierski

"Prawdziwa Rzemieślnicza firma z historią. Na pewno każdy się ze mną zgodzi że wszyscy fachowcy to METALOWCY. OPOLSKA FABRYKA MASZYN istnieje chyba od 1936. Frezowanie skrawanie wycinanie szlifowanie spawanie malowanie etc. W tym roku firma wzbogaciła się o nowoczesnych wielkoformatowy laser jest również gilotynogiętarka cyfrowa. Park maszynowy jest bogaty w całe spektrum maszyn które powstały na przestrzeni wielu lat. Ofama jest naprzeciwko jednostki WKU. Prawdopodobnie robili tu nawet czołgi, Zdaje się że brygada remontowa. Młody zarząd rozwija firmę , międzynarodowi kontrahenci nawet z Indii. Polecam"

3 lata temu

Piotr Degut

Piotr Degut

"Sprzęt wykonywany na zamówienie przez Ofamę to dobra inwestycja. Warto rozważyć tę firmę jako kontrahenta."

10 lat temu

Łukasz Bąk

Łukasz Bąk

"Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, szybka i terminowa realizacja zamówienia. Polecam"

rok temu

Paulina Wiśniewska

"Solidna firma. Uczciwy pracodawca i godny polecenia kontrahent. Oby więcej takich firm było w Polsce."

10 lat temu

Fabian Szydłowski

"Przenośnik taśmowy od Ofamy sprawuje się bardzo dobrze już drugi rok. Zadowolony klient."

10 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Opole
  3. Katowice
  4. Częstochowa
  5. Gliwice
  6. Kielce
  7. Wrocław
  8. Lewin Brzeski
  9. Łódź
  10. Bielsko-Biała

Praca Ofama Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    • Opole
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac ślusarskich na warsztacie, wykonywanie prac remontowo-serwisowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 530 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Handlowiec

    • Opole
    • 5 000 zł / mies.

      obsługa Klienta
      utrzymanie dobrych relacji z Klientami
      pozyskiwanie nowych Klientów
      sprzedaż urządzeń oraz organizacja transportu
      udział w pomiarach u Klienta oraz na targach branżowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie na stanowisku handlowca, przedstawiciela handlowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Opolu