Czy to Twoja firma?

ANDRZEJ RYŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BRUK praca

Ogrodzieniec
roboty związane z budową dróg i autostrad
ANDRZEJ RYŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BRUK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Brukarz Ogrodzieniec
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ANDRZEJ RYŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BRUK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANDRZEJ RYŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BRUK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ANDRZEJ RYŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BRUK - oferty archiwalne

  • Brukarz

    ANDRZEJ RYŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BRUK
    • Ogrodzieniec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Brukarstwo - układanie kostki brukowej, istnieje mozliwość przyuczenia praca na terenie powiatu zawierciańskiego i województwa śląskiego w godz. 07.00-15.00.

      Wymagania

      • Inne wymagania: możliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ogrodzieńcu