Czy to Twoja firma?

FABRO Bernard Bogacki praca

Miasteczko Śląskie
FABRO Bernard Bogacki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy FABRO Bernard Bogacki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FABRO Bernard Bogacki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FABRO Bernard Bogacki - oferty archiwalne

  • Tokarz / frezer maszyn konwencjonalnych

    FABRO Bernard Bogacki
    • Psary
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn konwencjonalnych: frezarki, tokarki, wiertarki promieniowe.
      Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego dla kandydatów z Ukrainy: w mowie: A1 - początkujący

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 120 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Oferta skierowana także dla obywateli Ukrainy. Siedziba pracodawcy i zakład produkcyjny są w różnyc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Miasteczku Śląskim