Czy to Twoja firma?

Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEMw Lubsku praca

Lubsko

Od ponad czterech dekad "SPOŁEM" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Lubsku jest synonimem jakości i zaufania w sercach naszych klientów. Nasza historia rozpoczęła się w 1982 roku, a pełną energii działalność gospodarczą podjęliśmy w 2003 roku, tworząc silne fundamenty dla przyszłych pokoleń. Jesteśmy dumni, że zatrudniamy około 340 wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie wkładają swoje serca w dostarczanie produktów najwyższej klasy.

Nasza oferta to szeroki asortyment towarów, który zawsze odpowiada na potrzeby naszych klientów. Jakość jest dla nas nie tylko słowem – to obietnica, którą spełniamy dzięki wdrożeniu systemu HACCP oraz przestrzeganiu zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej. To właśnie te standardy pozwalają nam utrzymać niezmiennie wysoki poziom produktów, które trafiają na stoły naszych klientów.

W naszych 21 placówkach handlu detalicznego oraz 3 zakładach produkcyjnych każdego dnia staramy się być bliżej ludzi, oferując nie tylko zakupy, ale i doświadczenie, które łączy tradycję z nowoczesnością. Majątek Spółdzielni to prywatna własność naszych 170 członków, co daje nam stabilność i niezależność w podejmowaniu decyzji.

Rozumiemy, że świat wokół nas nieustannie się zmienia, dlatego nasza umiejętność adaptacji do nowych warunków rynkowych oraz profesjonalne zarządzanie to klucz do naszego wspólnego sukcesu. Jesteśmy pewni, że nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz dbałość o każdego klienta, to wartości, które pozwalają nam wyznaczać standardy w branży spożywczej.

W "SPOŁEM" w Lubsku wiemy, że to ludzie tworzą miejsca, a nasza spółdzielnia to nie tylko miejsce zakupów – to społeczność, która łączy się wokół idei lepszego, zdrowszego życia. Zapraszamy do bycia częścią naszej historii, która codziennie pisana jest przez pasję i zaangażowanie w to, co robimy najlepiej – dbamy o Wasze zadowolenie.

Oferty pracy Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEMw Lubsku

Praca alert - powiadomienia

Praca Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEMw Lubsku

  • Piekarz

    Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEMw Lubsku
    • Lubsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEMw Lubsku

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Bielsko-Biała
  3. Lubsko
  4. Nowogrod Bobrzanski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEMw Lubsku - oferty archiwalne

  • Kasjer - sprzedawca

    • Lubsko
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Piekarz

    • Lubsko
    • 4 000 zł / mies.

      praca przy wypieku pieczywa podstawowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od 20:00 do 4:00

Pracodawcy w Lubsku