Czy to Twoja firma?

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II praca

Zbąszynek

W sercu Zbąszynka znajduje się miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a edukacja jest przepustką do lepszej przyszłości. Jesteśmy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II – instytucją, która od lat cieszy się uznaniem na rynku pracy i zaufaniem pracodawców.

Nasza oferta edukacyjna jest szeroka i elastyczna, dostosowana do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Kształcimy w zawodach od technika reklamy, przez technika budownictwa, aż po mechanika pojazdów samochodowych. Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej bazy dydaktycznej, która jest fundamentem wysokiego poziomu kształcenia i znakomitej zdawalności egzaminów zawodowych.

Rozumiemy, jak ważne jest praktyczne przygotowanie do zawodu, dlatego zapewniamy naszym uczniom praktyki zarówno w kraju, jak i za granicą – dzięki programowi „Erasmus+” nasi studenci mają szansę zdobywać doświadczenie w Niemczech, Włoszech i innych krajach. To nie tylko szansa na naukę, ale i na rozwój międzynarodowych kompetencji.

Wyróżnia nas również nowoczesne zaplecze sportowe, które pozwala na rozwijanie pasji i zdrowego ducha rywalizacji. Nasza hala sportowa i boisko „Orlik” to miejsca, gdzie nasi uczniowie mogą aktywnie spędzać czas po zajęciach.

Wierzymy w indywidualne podejście do każdego ucznia. Małe klasy pozwalają nam na dostosowanie procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i możliwości psychofizycznych naszych studentów. To sprawia, że każdy może poczuć się u nas ważny i doceniony.

Oferujemy również możliwość kontynuowania nauki w systemie zaocznym, co jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą łączyć edukację z pracą zawodową. Nasze kwalifikacyjne kursy zawodowe to szansa na szybkie i skuteczne zdobycie gruntownej wiedzy w wybranym zawodzie.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale jednocześnie nieustannie patrzymy w przyszłość, inwestując w rozwój naszej kadry i ulepszanie programów nauczania. W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II w Zbąszynku każdy znajdzie dla siebie drogę do kariery. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a edukacja staje się inwestycją w przyszłość.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia it (informatyka) media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II

Mapa Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II - oferty archiwalne

  • Nauczyciel informatyki

    Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II
    • Zbąszynek
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Nauczanie przedmiotu informatyka w szkole ponadpodstawowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Informatyka
      • Inne wymagania: Przygotowanie pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 do 4 224 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel chemii

    • Zbąszynek
    • pełny etat

      Nauczanie przedmiotu chemia w szkole ponadpodstawowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Chemia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 949 - 4 046 PLN
  • Nauczyciel fizyki

    • Zbąszynek

      Nauczanie przedmiotu fizyka w szkole ponadpodstawowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Fizyka

      Oferujemy

Pracodawcy w Zbąszynku