Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 praca

Katowice
DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Sprzątanie pomieszczeń na terenie szkoły.
      - Miejsce wykonywania pracy: Zespół Szkół nr 3 w Katowicach, ul. Chrobrego 4 - IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Sienkiewicza
      - Godziny pracy: 9:00-17:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Sumienność, Chęć do pracy
      • Inne wymagania: Doświadczenie NIE jest wymagane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3010 zł/brutto + wysługa lat. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do t
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach