Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZUMAX.CO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zumax.co to platforma, która w jednym miejscu gromadzi architektów, wykonawców budowlanych oraz producentów materiałów.

Oferty pracy ZUMAX.CO Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Opiekun projektu
Zawód: inny   |  Rodzaj: praca stała
Katowice
Szczegóły

Jesteś urodzonym organizatorem i potrafisz przewidzieć każdą niepożądaną sytuację? Do tego interesujesz się aranżacją wnętrz i chciałbyś zacząć swoją karierę w prężnie rozwijającej się branży remontowo-budowlanej?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś tak, szukamy właśnie Ciebie!

Zumax.co to firma oferująca kompleksowe usługi w zakresie remontu i wykańczania wnętrz. W jednym miejscu gromadzimy architektów, wykonawców budowlanych i producentów materiałów. Do naszego biura w Katowicach poszukujemy OPIEKUNA PROJEKTU.

Zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmował?

Do Twoich zadań będzie należało przede wszystkim czuwanie nad prawidłowym przebiegiem całego remontu – od wykonania wyceny, przez organizację zakupów, po koordynowanie prac i ekip remontowych.

Wymagania

Kogo szukamy?

Szukamy osób z pasją, które nie boją się wyzwań! Docenimy Twoją wiedzę z zakresu budownictwa, meblarstwa i technologii drewna.

Adres

ul. Pachnąca 81 / 34
02-790 Warszawa
województwo mazowieckie
powiat Warszawa
gmina Ursynów

Dodatkowe informacje

NIP: 7632126839
REGON: 302380546
KRS: 0000454824

Dyrektor generalny

Steffen Zimny
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 19-03-2013
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Katowice