DROGĄ PIĘKNA Joanna Babicka

Czy to Twoja firma?

DROGĄ PIĘKNA Joanna Babicka praca

Katowice

DROGĄ PIĘKNA to miejskie DAY SPA na zielonym osiedlu Bażantowo w Katowicach, które stworzyliśmy z pasji do natury i piękna. W naszym DAY SPA dbamy o każdy szczegół po to, aby nasi klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie a nasza wysoko wyspecjalizowana załoga dba o to, aby każdy czuł się zaopiekowany.

Kładziemy ogromny nacisk na naukę, samorozwój, ciagle się doszkalamy, szukamy dla naszych Klientów wciąż najlepszych rozwiązań. Wystrój salonu jest ekologiczny, estetyczny i przytulny jednocześnie. Pilnujemy tego, aby atmosfera w Drogą Piękna Day Spa wpływała pozytywnie na komfort mentalny każdego Gościa w trakcie wizyty.

Dołącz do naszej podróży Drogą Piękna i odnajdź swój azyl świadomego piękna!

DROGĄ PIĘKNA Joanna Babicka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Katowice
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy DROGĄ PIĘKNA Joanna Babicka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DROGĄ PIĘKNA Joanna Babicka

Mapa DROGĄ PIĘKNA Joanna Babicka

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Jaworzno
  4. Łódź
  5. Bydgoszcz
  6. Mikołów
  7. Pruszków
  8. Tychy

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DROGĄ PIĘKNA Joanna Babicka - oferty archiwalne

  • Stylistka paznokci / manikiur / pedikiur

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Szukamy do naszego zespołu stylistki paznokci, która chce się rozwijać i kocha swoją pracę.

      Preferowane osoby, które blisko mieszkają.

      Osoby chętne proszone są o przesłanie CV oraz kilku słów o sobie na adres email.

      Praca od listopada.

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie manikiuru i pedikiuru klasycznego, hybrydowego, żelowego,
      • obsługa klienta w recepcji,
      • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

      Wymagania

      • umiejętność wykonywania dokładnie manicure i pedicure klasycznego, hybrydowego i żelowego,
      • doświadczenie w pracy na tym stanowisku,
      • duże zaangażowanie,
      • takt w kontaktach z klientami,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • otwartość na rozwój i nowości na rynku usług stylizacji paznokci

      Mile widziane:

      • dyplomy potwierdzające kwalifikacje,
      • doświadczenie i umiejętności wykonania zabiegów oprawy oka.

      Oferujemy

      • pracę w miłym gronie młodych osób,
      • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wkładu pracy,
      • możliwości szkoleń
      • pracę w prestiżowej lokalizacji Centrum handlowym Bażantowo oraz atrakcyjnym miejscu.

Pracodawcy w Katowicach