Czy to Twoja firma?

EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Gliwice
Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna w stołówce - wsparcie dla ukrainy

    EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Oferta skierowana w szczególności dla uchodźców z Ukrainy. Wykształcenie: min. zawodowe; mile widziane doświadczenie; dobra organizacja pracy; zakres obowiązków: obróbka wstępna surowców (mycie, obieranie, szatkowanie warzyw, krojenie surowców), produkcja surówek, deserów, układanie towarów w magazynie, zmywanie naczyń kuchennych, prace porządkowe, miejsce pracy: Gliwice, restauracja pracownicza Tenneco (ZPCH); oferta także dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, Kontakt osobisty, telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy ul. Bojkowska 59b, 44-100 Gliwice, tel.: 609 534 497, tenneco@grupaever.com.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gliwicach