Czy to Twoja firma?

POŹDZIAŁ JERZY FIRMAJ.POŹDZIAŁ praca

Gliwice

Witajcie w naszym kulinarnym świecie, gdzie smak i tradycja spotykają się na każdym kroku. Od 1995 roku, Restauracja-pub "Św. Patryk" w Gliwicach to miejsce, które z pasją podchodzi do sztuki gotowania, serwując dania, które zachwycają naszych gości. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszą miłością do dobrego jedzenia, w atmosferze, która sprawia, że każdy czuje się jak w domu.

Nasza historia zaczęła się ponad dwie dekady temu, kiedy to postanowiliśmy otworzyć drzwi naszej restauracji i zaprosić pierwszych gości. Przez ten czas nieustannie dążymy do perfekcji, dbając o to, aby każde danie było przygotowane z najlepszych składników i serwowane z największą starannością. Choć nie zdradzamy wszystkich szczegółów naszej oferty, możecie być pewni, że znajdziecie u nas coś, co zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

W "Św. Patryk" wierzymy, że jakość jest kluczowa. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby usługi, które oferujemy, stały na najwyższym możliwym poziomie. Nasza pasja i zaangażowanie w to, co robimy, są wyczuwalne w każdym kęsie naszych potraw.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji na rynku, liczby pracowników czy międzynarodowej obecności, to nasza lokalna społeczność zna i ceni "Św. Patryk" za atmosferę, smak i jakość. Jesteśmy częścią miejskiego krajobrazu Gliwic i z radością witamy w naszych progach zarówno stałych bywalców, jak i nowych gości, którzy pragną doświadczyć prawdziwej przyjemności płynącej z jedzenia.

Zapraszamy Was do odwiedzenia nas i stworzenia własnej historii w "Św. Patryk", gdzie każdy posiłek jest celebracją życia i radością dla podniebienia. Do zobaczenia w Gliwicach!

POŹDZIAŁ JERZY FIRMAJ.POŹDZIAŁ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy POŹDZIAŁ JERZY FIRMAJ.POŹDZIAŁ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POŹDZIAŁ JERZY FIRMAJ.POŹDZIAŁ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POŹDZIAŁ JERZY FIRMAJ.POŹDZIAŁ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POŹDZIAŁ JERZY FIRMAJ.POŹDZIAŁ - oferty archiwalne

  • Kucharz

    POŹDZIAŁ JERZY FIRMAJ.POŹDZIAŁ
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: kierunkowe; wymagane doświadczenie zawodowe - wymóg konieczny, kuchnia polska, system pracy zmianowy, miejsce pracy: Gliwice; możliwość otrzymania mieszkania służbowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny
  • Kucharz

    • Gliwice

      Wykształcenie: kierunkowe; wymagane doświadczenie zawodowe - wymóg konieczny, kuchnia polska, system pracy zmianowy, miejsce pracy: Gliwice;

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Gliwicach