Czy to Twoja firma?

Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL praca

Dębica
Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL - oferty archiwalne

  • Sprzątacz/ka

    Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL
    • Dębica
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      SPRZĄTANIE BIUR, SZATNI, SANITARIATÓW

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: PRACA 3 RAZY W TYGODNIU W GODZ. 14-18

Pracodawcy w Dębicy