Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL

Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL

Wybrane oferty innych pracodawców

Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wiesław Gurak Firma Usługowo Handlowa CZYSPOL - oferty archiwalne

  • Sprzątacz/ka

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      SPRZĄTANIE BIUR, SZATNI, SANITARIATÓW

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: PRACA 3 RAZY W TYGODNIU W GODZ. 14-18

Pracodawcy w Dębicy